Зорепад 2016

На цоьму тижні, традиційно, у ліцеї відбувся мистецький  конкурс «Зорепад», в якому учні 8-11 –х класів мали змогу  представити свій  хист у найрізноманітніших номінаціях: інструментальне мистецтво, вокал, художнє читання, хореографія. Учні ліцею  продемонстрували свою художню самодіяльність, пісенне мистецтво та виконавчу майстерність. Найактивнішу участь учнів прослідковано у номінаціях «хореографія», «інсценування».

Щоб розповісти про цей концерт, передати усю атмосферу,  яка панує в цей час, треба просто пройтися поверхами. Життя вирує, довкола поспішають діти чи вже в костюмах чи з костюмами – в руках або ще дбайливо розвішаними на вішаках. В кожному куточку, кожному класі хтось або переодягається або ще проводить останню репетицію. Скрізь гамірно, шумно – веселі діти,  заклопотані вчителі. Епіцентром подій стає актова зала: почерговість виступів, останній «мандраж» перед виходом, фотографи, камери. Клопотів, звичайно, повно у всіх, але без цього було б зовсім не так цікаво жити, правда?!

Наш клас також вирішив продемонструвати свої таланти. І нам є чим пишатися! Смішні сценки розвеселили весь зал, відео про наш клас – не залишило байдужим жодного глядача, а танці – коронний номер наших дівчат. І в цьому році хлопці танцювали на сцені разом з дівчатами. Було красиво.
І, хоча, ми не отримали грамоти за свій виступ, ми отримали більше: заряд бадьорості, позитивної енергії, гарного настрою.