Конкурс “Новорічних поробок”

У Лисичанському багатопрофільному ліцеї  стало доброю традицією перед святами проводити різноманітні дитячі конкурси, творчі аматорські виставки. Також і цього року в переддень Новорічних свят було проведено конкурс дитячих поробок.

Наш клас підготував роботи, присвячені цьому чудовому святу, виготовлені дітьми власноруч:

«Новрічний подарунок» – «Країна чудес»,яку виготовили Вербицька Єлизавета, Махан Анастасія, Чурюмова Олександра;

«Український сувенір» – «Кум Панас за вечерею», змайстрував Крнієнко Роман, а допомагали йому  Гутарова Ангеліна та Одинока Юлія;

«Замість ялинки – букет» – «Цукрова ялинка» у виконанні Гудими Тетяни, Кальної Альони,Тесленка Влада;

«Зимові фантазії» – «Скоро свято», його намалювали Воруша Катерина, Павлова Марія і Соколенко Анастасія;

«Прикрашаємо ялинку разом» – «Новорічні передзвони» виготовили Кучугура Валерія, Чуркіна Валерія, Запорожец Назарій.

Усі діти нашого класу вклали свою фантазію, мрії  і труд, позитивну енергетику.

На конкурсний огляд ми представили  різноманітні оригінальні, сучасні поробки, які виготовлено з різних нетрадиційних матеріалів: новорічні ялинки, ялинкові прикраси та іграшки, сніговички, вишиванки бісером тощо.

кум Панас за вечерею1   кум панас за вечерею2

новорічні перезвони    цукрова ялинка2