Черлідинг . І місце!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Валерия Анастасия 10-В клас Просмотров 290

Черлідинг – один з різновидів гімнастично-акробатичних видів спорту. Окрім змагань між групами підтримки, черлідинг може бути частиною розважальної програми спортивного шоу, наприклад, виступ у перерві матчу. Також у номерах черлідерів використовуються різні вигуки та викрики, які мають бути логічні вплетені в постановку. Змагання з цього виду проходять дуже динамічно та яскраво.

Черлідинг довго йшов до своєї популярності. Зародившись у США в другій половині ХІХ століття, цей вид набув широкого поширення лише в середині XX століття. Хоча й після цього групи підтримки дуже довго сприймалися як частина футбольної чи баскетбольної команди, яка має прикрасити матч, розважаючи глядачів. В Україні черлідинг на офіційному рівні визнаний нещодавно, входить до складу неолімпійської родини. Традиції цієї дисципліни в нашій державі підтримує Всеукраїнська федерація черлідингу.

Всеукраїнська федерація чирлідингу офіційно зареєстрована в нашій країні 24 листопада 2004. 22 лютого 2005 Наказом Держкомспорту України № 419 чирлідингу був наданий статус виду спорту, офіційно визнаного в Україні. З 2005 року в Україні щорічно проводяться чемпіонат і Кубок України з чирлідингу.

Президент Федерації: член Виконкому Міжнародного чирлідингового союзу, віце-президент Спортивного комітету України, заслужений журналіст України, Почесний працівник фізичної культури і спорту, космонавт-дослідник СРСР Юрій Крикун.

Найбільш яскравими та відомими чирлідерськими групами і командами підтримки в Україні є:

  • «Пунктуація» (місто Кам’янське)
  • «Energy Stars»
  • «Lviv Lions Cheerleading Team»

І багато інших.


Оставить комментарий

© Лисичанский многопрофильный лицей, 2013-2017
 by tux