Архів 27 Сентябрь 2018

Всесвітній день туризму

Елена Курдиман 8-В клас, Без рубрики Просмотров 173

tourism_day

Туризм в сучасному розумінні, як масове явище і широкодоступна можливість здійснення подорожі, виник порівняно недавно, на початку минулого століття. Стрімко набираючи обертів, це явище стало на стільки популярним, що туризмом в тій чи іншій мірі стало займатися переважна більшість людей, особливо в розвинених країнах і країнах, що розвиваються. Поняття туризму почало швидко обростати специфічними термінами і визначеннями. Це і діловий туризм, і туризм для відпочинку, розважальний та освітній туризм і ціла маса найрізноманітніших форм і напрямків.

День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись з щоденної буденної суєти в ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які так багата наша улюблена земля!

Акция “Собери портфель другу”

Валерия Шевченко 10-В клас Просмотров 185

В течение двух недель ученики Лисичанского многопрофильного лицея проводили ежегодную акцию “Собери портфель другу”. Каждый из нас стал ближе друг другу ведь мы делаем одно общее дело.

Наши одноклассники: Микава Екатерина, Дема Яна, Семикоз София, Липка Анастасия, Латарцева Владислава, Червонец Кирилл, Ладик Алексей, Загребин Алексей под руководством педагога – организатора Плутенко Натальи передали Обществу Красного Креста Украины от коллектива и учеников лицея собранные вещи.image_preview