Архів 21 Сентябрь 2018

Міжнародний День Миру

Елена Курдиман 8-В клас Просмотров 178

s78459406

Для декого мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи, а будинкам не загрожують ворожі снаряди. Проте для дуже багатьох людей у сучасному світі мир – це лише мрія. Ці люди постійно живуть в страху та атмосфері нестабільності, для них кожен день – може стати останнім. Саме для них і існує День миру.

25 років тому Генеральна Асамблея проголосила Міжнародний день миру як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. В Україні День миру святкують щорічно від 2002 року.

Для України святкування Дня миру актуальне як ніколи. По всій країні проводять мирні акції та флешмоби. Один із таких заходів – всеукраїнська акція “День миру in UA”, мета якої сприяти миру і взаєморозумінню в українському суспільстві.

Наш клас  прийняв участь в конкурсі малюнків на асфальті  і обговорив на класній годині всю важливість для всього людства наявність Дня Миру.

IMG_20180907_114943 IMG_20180921_121123IMG_20180921_081832

Бажаємо миру Україні та у всьому світі!

Марк 9-Г клас Просмотров 201

Яскравими та неймовірно прекрасними малюнками прикрасили подвір’я ліцею . Учнівським  самоврядуванням ліцею   було  організувало  для ліцеїстів 8-11класів фестиваль малюнків на асфальті «Ми за мир», приурочений Міжнародному дню миру. Щойно розпочався конкурс, художники швидко зайняли по клітинці на подвір’ї ліцею, й за лічені хвилини асфальт перетворився на казку.

Всі роботи виявилися різноплановими, яскравими, несподіваними, це був справжній феєрверк дитячої фантазії. Ми також хотіли  продемонстрували свою надзвичайну уяву та неабиякий художній талант.

Але на цьому конкурсі головними  були наші дитячі посмішки, веселий сміх та хороший настрій усіх присутніх. Ми  захоплено вимальовували крейдою, висловлюючи при цьому свою активну життєву позицію: «Бажаємо миру Україні та у всьому світі!».

Бажаємо миру Україні та у всьому світі!

Сьогодні – Міжнародний день миру.

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Саме тому  існує цей день – Міжнародний день миру . Так само, це свято ще називають “День загального припинення вогню і відмови від насильства”.