Архив 2016

Зорепад 2016

На цоьму тижні, традиційно, у ліцеї відбувся мистецький  конкурс «Зорепад», в якому учні 8-11 –х класів мали змогу  представити свій  хист у найрізноманітніших номінаціях: інструментальне мистецтво, вокал, художнє читання, хореографія. Учні ліцею  продемонстрували свою художню самодіяльність, пісенне мистецтво та виконавчу майстерність. Найактивнішу участь учнів прослідковано у номінаціях «хореографія», «інсценування».

Ярмарок “Чобіток Святого Миколая”

У Лисичанському багатопрофільному ліцеї є традиція: 18 грудня проводити благодійний ярмарок солодощів. В заході взяли участь учні всіх класів.

Після другого уроку представники кожного класу облаштували місце проведення ярмарку у їдальні, всі бажаючі мали можливість скуштувати смачного трав’яного домашнього чаю та ароматної кави, желе ручної роботи,  придбати смачні мафіни, святкові медові пряники, домашнє печіво, пироги.  Так, непомітно, у живому спілкуванні пролетів час, протягом якого учні зібрали багато грошей.

Наш клас внес у загальну скарбничку 256 гривень.

Ярмарок видався щедрим і веселим!

С Днём Рождения Валера

fiz-mat 11-А клас Просмотров 306

С днем рождения, Валерий!
И мы желаем всей душой,
Чтоб всегда в себя ты верил,
Чтоб пришел успех большой,

Чтоб друзья не предавали,
Исполнялись чтоб мечты,
Чтобы люди окружали
Те, которых любишь ты!

OEIXIRQqias

День Гідності та Свободи

Ярослав 11-Д клас Просмотров 426

1

Україна, 2014-й: «Україна — це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції — наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», — зазначив глава держави Петро Порошенко.

Cheerleading of Our Cuties

Ярослав 11-Д клас Просмотров 395

0

В усьому досягти досконалості…

Цікаво, що 18 жовтня в ліцеї відбувся танцювально-спортивний конкурс «Черлідинґ», в якому наш клас узяв активну участь. Команда дівчат 10-Д класу (Тюпаченко Злата, Сотнікова Софія, Сурнініа Анастасія, Соболєва Анастасія) гідно відстоювала честь колективу й отримали почесне призове третє місце.