Архів 2016

Зорепад 2016

На цоьму тижні, традиційно, у ліцеї відбувся мистецький  конкурс «Зорепад», в якому учні 8-11 –х класів мали змогу  представити свій  хист у найрізноманітніших номінаціях: інструментальне мистецтво, вокал, художнє читання, хореографія. Учні ліцею  продемонстрували свою художню самодіяльність, пісенне мистецтво та виконавчу майстерність. Найактивнішу участь учнів прослідковано у номінаціях «хореографія», «інсценування».

Ярмарок “Чобіток Святого Миколая”

У Лисичанському багатопрофільному ліцеї є традиція: 18 грудня проводити благодійний ярмарок солодощів. В заході взяли участь учні всіх класів.

Після другого уроку представники кожного класу облаштували місце проведення ярмарку у їдальні, всі бажаючі мали можливість скуштувати смачного трав’яного домашнього чаю та ароматної кави, желе ручної роботи,  придбати смачні мафіни, святкові медові пряники, домашнє печіво, пироги.  Так, непомітно, у живому спілкуванні пролетів час, протягом якого учні зібрали багато грошей.

Наш клас внес у загальну скарбничку 256 гривень.

Ярмарок видався щедрим і веселим!

С Днём Рождения, Валера!

fiz-mat Без рубрики Просмотров 469

С днем рождения, Валерий!
И мы желаем всей душой,
Чтоб всегда в себя ты верил,
Чтоб пришел успех большой,

Чтоб друзья не предавали,
Исполнялись чтоб мечты,
Чтобы люди окружали
Те, которых любишь ты!

OEIXIRQqias

День Гідності та Свободи

Ярослав Без рубрики Просмотров 633

1

Україна, 2014-й: «Україна — це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції — наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», — зазначив голова держави Петро Порошенко.

Cheerleading of Our Cuties

Ярослав Без рубрики Просмотров 587

0

В усьому досягти досконалості…

Цікаво, що 18 жовтня в ліцеї відбувся танцювально-спортивний конкурс «Чирлідинґ», у якому наш клас узяв активну участь. Команда дівчат 10-Д класу (Тюпаченко Злата, Сотнікова Софія, Сурнініа Анастасія, Соболєва Анастасія) гідно відстоювала честь колективу й отримала почесне призове третє місце.